Den här webbplatsen använder cookies för att din upplevelse ska bli så bra som möjlig! Genom att fortsätta accepterar du användningen av cookies.
Menu

Medlemmar

Översikt & Sök » Leverantörer
  

Bacca Byggkemi AB
Jarl Ringström
031-57 00 80

Orrekulla Industrigata 30 A
425 36  Hisings Kärra
bacca@bacca.se
www.bacca.se

Bostik AB
Jasper Cole
070-419 50 40

Box 903
251 06  Helsingborg
042-19 51 22
jasper.cole@bostik.com
www.bostik.se

Dana Lim Sverige AB
Jack Rosander
070-418 18 35

box 5058
S-311 05    Vinberg
jro@danalim.se
www.danalim.dk

Ergofast AB
Bo Björk
072-511 64 22

Box 654
442 18   Kungälv
0303-20 80 50
bo.bjork@ergofast.se

Etex Nordic A/S
Marcus Axelsson
070-522 33 91

Energigatan 5
434 37  Kungsbacka
marcus.axelsson@etexgroup.com
www.promat.se

FireSeal
Peter Huzelius
070-623 01 91

Box 7091
164 07  Kista
08-623 61 60
peter.huzelius@fireseal.se
www.fireseal.se

Mapei AB
Håkan Larsson
070 661 50 68

Gårdsfogdevägen 16
168 66  Bromma
info@mapei.se
www.mapei.com

Polyseam AB
Abba Sjöbeck, Fredrick Thurfjell
070-553 20 67, 070-553 20 80

Protega AB
Helen Klittbo
0733-567804

Verkstadsgatan 6B
231 66  Trelleborg
0410-56780
info@protega.se
www.protega.se

Sika Sverige AB
Mats Jansson
072-718 69 49

Box 8061
163 08  Spånga
08-621 89 00
jansson.mats@se.sika.com
www.sika.se

Soudal AB
Dan Palmqvist
08-445 72 30

Mjödvägen 2 C
746 50  Bålsta
08-445 72 30
dan.palmqvist@soudal.com
www.soudal.com

Tremco illbruck AB
Stefan Jansson
0705-57 00 12

Box 502 / Motorgatan 2
442 15  Kungälv
031-570010 fax 031-57 20 07
info@tremco-illbruck.se
www.tremco-illbruck.se